مزایا و فواید

مزایای استفاده از محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی برای کسب و کار های سلامت آنلاین

محصولات سریر، در ابعاد مختلف مکمل کسب و کارهای نوبت دهی آنلاین پزشکان است. تیم سریر برای کاهش هزینه های کسب و کار، تصمیم گرفت تا به جای توسعه یک بیزینس نوبت دهی یا مشاوره آنلاین پزشکی، وب سرویس های هوش مصنوعی را به سایر کسب و کار ها ارائه کند تا علاوه بر کمک به آن ها، کیفیت خدمات به مردم جامعه را نیز بهبود دهند.

فواید و مزایای محصولات سریر

هدف از ساخت تریاژ، کمک به مردم جامعه برای مراجعه به پزشک با تخصص مرتبط با بیماری شان است. اما برای کسب و کارها چه آورده ای خواهد داشت؟

1- اطلاعات و داده ها: در نظر داشته باشید، درطی استفاده از تریاژ داده هایی مانند: سن، جنسیت، علائم بیماری تجربه شده، شهر و پزشکی که نوبت مشاوره گرفته شد، جمع آوری می شود. این داده ها به طور گسترده ای قابل استفاده خواهد بود، مانند توسعه هوش مصنوعی خود کسب و کار، فروش اطلاعات به شرکت های دارویی و… 

2- تجربه کاربری جذاب: شما به کمک تریاژ و البته سایر محصولات ما، از یک سایت یا اپلیکیشن، که صرفا برای نوبت دهی و مشاوره آنلاین باشد خارج می شوید و کاربران استفاده از هوش مصنوعی را تجربه می کنند، که می تواند جالب باشد و کاربر را برای استفاده دوباره از آن به سایت شما بازگرداند و البته احتمال استفاده از سایر خدمات شما را نیز افزایش می دهد.

3- افزایش زمان تعامل و حضور کاربران: استفاده از محصولات سریر توسط کاربران، سبب می شود تا زمان بیشتری را در سایت شما وقت بگذرانند، پس فرصت خوبی خواهد بود، تا با سایر خدمات شما یا تبلیغات دیگر روبه رو شوند، مطمنا این امر سبب افزایش درآمد شما از جهات مختلف خواهد شد.

4- افزایش نرخ تبدیل: این گونه در نظر داشته باشید که کاربرانی که نسبتا نمی دانند که چه می خواهند و پس از بررسی سایت یا اپلیکیشن شما، بدون نتیجه خارج می شوند _زیرا نتوانسته اند تصمیم بگیرند_ را با کمک محصولات سریر به مشتری های خود تبدیل کنید. عملا بدون آن که شما تعداد ورودی های سایت خود را افزایش دهید، تعداد کاربران خدمات گیرنده خود را افزایش می دهید.

5- جذب کاربران جدید: با اضافه کردن ویژگی های جدید به کسب و کار و خدمات خود، راه را برای جذب بیشتر کاربران هموار می کنید.

6- مزیت رقابتی: تیم های مختلفی در حال فعالیت هستند و بازار رقابت همیشه داغ است. مدیر یکی از کسب و کار های مشاوره آنلاین می گفت: “تیم هایی مثل اسنپ دکتر و دکتر نکست، خیلی قوی درحال فعالیت هستند و عملا نمی توانیم با آن ها رقابت کنیم.”، با توجه به صحبت این مدیر عزیز چکار باید کرد؟ آیا باید بیخیال کار کردن بشویم؟ مسلما خیر، باید با بهبود خدمات و ارائه ویژگی های جدید سعی کنیم در این رقابت زنده بمانیم، همین رقابت ها است که باعث می شود در نهایت به کیفیت بالایی از خدمات مراقبتی و مشاوره ای دست پیدا کنیم. شما به جای آن که هزینه های بسیاری بکنید و محصولات مشابه ما را تولید کنید، می توانید با یک صدم آن مقدار از ما کمک بگیرید، اینگونه شما می توانید بودجه خود را در جای بهتری خرج کنید.

یکی از مزایای این محصول جلوگیری از سندرم گوگل است، زمانی که کاربران شما مشکل خود را در گوگل جست و جو می کنند، احتمال آن که رقبای شما آن ها را جذب خود بکنند بسیار زیاد است. 

شما می توانید، یک مشاوره با هوش مصنوعی که به مراتب دقیق تر از نتایج گوگل است را برای کاربران خود ایجاد کنید و تمام نیازهای آن ها را در سایت یا اپلیکیشن خود برطرف کنید.

سایر فواید نیز شبیه به تریاژ خواهد بود 

توجه:

شما به عنوان یک مدیر که به فکر کسب و کار خود هستید، باید توجه کنید، مسائل مرتبط با هوش مصنوعی، موضوعی تازه است و مانند سایر خدمات و تکنولوژی هایی که گسترش پیدا کردند، در ابتدای امر پذیرش آن سخت خواهد بود.

برای موفقیت باید در کاری اولین یا بهترین بود، برای اولین بودن باید ریسک پذیر باشید و آغوش خود را به روی تکنولوژی های جدید باز کنید.

به سادگی از کنار ما عبور نکنید، با ما تماس بگیرید و پس از آن تصمیم بگیرید، در صورتی که ارتباط شما با ما منجر به همکاری نشد، حداقل شبکه ی دوستان خود را گسترش می دهید و ما از آشنایی با شما بسیار خرسند خواهیم شد.

ثبت نظر

متاسفیم. شما برای مشاهده این فرم باید وارد سایت شوید .