لوگو دانش بنیان

شرکت سریر هوش گستر طب با محصول اسکین جنیوس موفق به کسب عنوان دانش بنیان نوپا شد

شرکت سریر هوش گستر طب با محصول اسکین جنیوس موفق به کسب عنوان دانش بنیان نوپا شد

شرکت سریر هوش گستر طب، با محصول اسکین جنیوس، موفق به کسب عنوان دانش بنیان نوپا از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است. اسکین جنیوس، یک پلتفرم هوشمند است که با استفاده از هوش مصنوعی، به پزشکان و متخصصان پوست در تشخیص و درمان بیماری های پوستی کمک می کند.

این مدل، با استفاده از یک پایگاه داده عظیم از تصاویر و اطلاعات پزشکی، می تواند به پزشکان کمک کند تا بیماری های پوستی را با دقت بیشتری تشخیص دهند.

اسکین جنیوس، یک ابزار ارزشمند برای پزشکان و متخصصان پوست است که می تواند به آنها در ارائه خدمات درمانی بهتر به بیماران کمک کند. علاوه براین این مدل هوش مصنوعی با حساس سازی کاربران نسبت به ضایعات پوستی خود سبب افزایش خودمراقبتی و بهبود کیفیت زندگی بیماران پوستی شود.

شرکت سریر هوش گستر طب، یک شرکت دانش بنیان است که در زمینه توسعه و تجاری سازی فناوری های هوش مصنوعی فعال است. این شرکت، با هدف استفاده از هوش مصنوعی برای حل مشکلات پزشکی، در سال ۱۴۰۰ تاسیس شده است.

شرکت سریر هوش گستر طب، تاکنون موفق به توسعه و تجاری سازی چندین محصول مبتنی بر هوش مصنوعی شده است. این شرکت، در حال حاضر، در حال توسعه محصولات جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند به حل چالش های پزشکی مختلف کمک کند.

کسب عنوان دانش بنیان نوپا برای شرکت سریر هوش گستر طب، یک موفقیت بزرگ است. این موفقیت، نشان دهنده توانمندی این شرکت در توسعه و تجاری سازی فناوری های هوش مصنوعی است. همچنین، این موفقیت، می تواند به شرکت سریر کند تا در زمینه توسعه و تجاری سازی فناوری های هوش مصنوعی، گام های بلندتری بردارد.

شرکت سریر، با کسب عنوان دانش بنیان نوپا، به جمع شرکت های دانش بنیانی پیوسته است که در زمینه توسعه و تجاری سازی فناوری های هوش مصنوعی فعال هستند. این شرکت، با تلاش و همت، می تواند به یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه تبدیل شود.

ما در تیم سریر معتقدیم که در حال ارتقای کیفیت مراقبت های سلامتی و حساس سازی جهت اقدامات خود مراقبتی و همچنین بهبود کیفیت آموزش پزشکی با توسعه مدل های هوش مصنوعی هستیم. ما در تیم سریر علاقه مند به همکاری با تیم ها و افراد همفکر و هم راستا هستیم اگر شما نیز به این همکاری علاقه مند هستید از قسمت ارتباط با ما با ما تماس بگیرید.

تشخیص افتراقی با هوش مصنوعی

در صورتی که علائم مشابه دارید می توانید با هوش مصنوعی سریر مشکل خود را مورد بررسی قرار بدهید تا با دقت و سرعت بیشتری تصمیم گیری و اقدام کنید.

همچنین برای دسترسی راحت تر می توانید به بات تلگرامی ویزیسان (Vizisunbot) مراجعه کنید و از هوش مصنوعی تشخیص افتراقی ضایعات پوستی و سایر خدمات بهره مند شوید

کلید واژه ها

هوش مصنوعی، دانش بنیان، خبر

ثبت نظر

متاسفیم. شما برای مشاهده این فرم باید وارد سایت شوید .